Топ продаж
-40%

Дитячий іграшковий розвиваючий автотрек парковка з машинками 2в1 Підсвічування звук з автоматичним підйомником
- Готово до відправки
2 665 ₴
1 599 ₴
+380 (67) 450-41-64
Консультація / Прийом замовленьповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий розвиваючий автотрек парковка з машинками 2в1 Дитяча іграшка трек Дитячі гаражі парковки треки
-
Автотрек парковка 2в1
- Світлові та звукові ефекти
-
Автоматичний підйомний ліфт
-
У комплекті 6 машинок
-
Яскраві барвисті кольори з великою кількістю наклейок
-
Парковка обладнана спеціальними важілями, за допомогою яких Ви зможете керувати рухом транспорту по треку
-
Автотрек парковка виготовлений із якісного первинного ABS пластику, не має неприємного запаху





Тут вирує неймовірне авто життя! Іграшковий паркінг у поєднанні із чудовим функціональним треком запрошують дитину у світ пригод та незабутніх вражень. Як тільки хоч одна з машинок опиниться на звивистому шляху треку, її вже неможливо буде зупинити. Електричний ліфт миттєво підніме її на верхній поверх, звивистий спуск з якого приведе малюка на шлях перешкод, подолати які можливо лише скориставшись правильними важелями. На старт, увага, вперед!
Висотна будівля обладнана трьома поверхами паркування, які з'єднуються між собою за допомогою звивистої автомагістралі, обладнаної вертолітним майданчиком і функціональним автоматичним підйомником з серпантиновою трасою. Кожен ярус обладнаний під великі місткі стоянки, оснащений шлагбаумами та спеціальними знаками.
Автотрек стане цікавою іграшкою для Вашого малюка та його друзів. За рухом машини по трасі потрібно уважно стежити, у ряді моделей при цьому ще й потрібно розраховувати траєкторію шляху – ці дії розвивають спостережливість, координацію рухів, а обережна гра з мініатюрними гоночними автомобілями сприяє вдосконаленню спритності та моторики рук, при цьому виробляє терпіння та посидючість. Гра з автотреком відволікає дитину від гаджетів і телевізора, надовго займає його час і увагу, а значить, береже зір автомобіліста-початківця.




Особливості:
Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
Автотрек парковка складається з 2 частин, що з'єднуються між собою й кожна з якої повноцінно функціонує
Трек має автоматичний підйомний ліфт з різнобарвним яскравим підсвічуванням
Трек виготовлений у формі 3-поверхової парковки, має спуски для машинок, а також платформи та стоянки, де можна зупинитися
Парковка обладнана 6 спеціальними важілями, які сприяють безперешкодному руху транспорту по треку
У комплекті йдуть 6 машинок
Цей ігровий набір розвиває дрібну моторику, уважність, логічне мислення, а також тренує швидкість реакції та сприяє гарному настрою
Парковка виготовлена з первинного гіпоалергенно ABS пластику, не має неприємного запаху, який чудово витримує активні дитячі ігри
Автоматичний підйомний ліфт має підсвічування та звукові ефекти, які працюють від 3-х батарейок типу АА не входять до комплекту














Важлива інформація!!

Розміри парковки:

Розміри коробка:

У комплект входить:
-
ігрові елементи автотреку;
- 6 машинок;
-
аксесуари;
-
наклейки.
Автоматичний підйомний механізм (ліфт) підсвітка і звукові ефекти, працює від 3 батарейок типу "АА" не входять до комплекту


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Situo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 700 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 270 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 300 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Висота упаковки | 274 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Дитячий іграшковий розвивальний автотрек паркування з машинками 2в1 Підсвітка звук з автоматичним підіймачем |
- Ціна: 1 599 ₴









