Топ продаж
-40%

Дитяча іграшка собака робот інтерактивна на радіокеруванні з керуванням голосом та великим набором функцій
- Готово до відправки
2 915 ₴
1 749 ₴
+380 (67) 450-41-64
Консультація / Прийом замовленьповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!
Перед відправкою наш магазин дійсно, ретельно та уважно перевіряє товар на наявність браку та цілісність упаковки.
Дитяча іграшка собака робот інтерактивна на радіокеруванні з керуванням голосом та великим набором функцій Дитячі собаки роботи
-
Собачка виконує 32 команди, які активуються завдяки кнопкам на пульті керування й голосовим командам
-
Виконує 12 голосових команд англійською мовою
-
Імітує голос і звички 10 різних тварин
-
7 різних мелодій, під які собачка танцює
-
Режим програмування
-
Собачка може їздити вперед/назад, вліво/вправо та обертатися на 360 градусів
-
Підсвітка
-
Іграшка працює від акумулятора Li-Ion 3.7V, 500 mAh
-
Виготовлена з якісного первинного гіпоалергенного ABS пластику, не має неприємного запаху




Відео огляд і презентація собачки робота




Незвичайна новинка у світі радіокерованих іграшок безсумнівно порадує своїх нових власників незвичайними навичками та можливостями. Такий песик стане найкращим другом і вірним супутником у всіх іграх. А її можливості значно виділяють собаку робота серед багатьох інших моделей.
Великий набір функцій принесе масу задоволення, а управління голосовими командами англійською не тільки внесуть особливий інтерес до ігрового процесу, а й навчать дитину певним словам іноземною. Це ще більше стимулює дітей для вивчення цієї мови. Крім цього, можна запрограмувати собачку на виконання кількох команд і милуватися його слухняністю.
Радіокеровані моделі є чудовим подарунком для дітей будь-якого віку. Інтерактивні іграшки розвивають мислення, логіку, координують рухи. Собака робот на радіокеруванні - це виняткова альтернатива, яка може замінити проведення часу за телевізором, комп'ютером, організувати друзів і стати «учасником» сюжетно-рольових ігор.





Особливості:
Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
Собака може пересуватися вперед/назад, вліво/вправо та обертатися на 360 градусів
Іграшка виконує голосові команди, які активуються через озвучування команд людським голосом англійською мовою у вбудований мікрофон на пульті
Робот собака може відтворити звички та звуки 10 різних тварин
7 різних мелодій, під які собачка танцює
Вбудована функція режиму програмування, за допомогою яких Ви зможете задати кілька різних команд
На пульті є кнопка стоп, яка зупиняє будь-яку команду
На грудях собачки є підсвітка синім кольором
Іграшка відтворює різні звуки характерним собакам
Ця іграшка розвиває дрібну моторику, уважність, логічне мислення, а також тренує швидкість реакції та сприяє гарному настрою
Собачка працює від акумулятора 3.7V, 500 mAh, Li-Ion (час роботи - 25-30 хв, час заряджання - 1.5 години)
Пульт працює від 2 батарейок типу "АА" (не входять до комплекту)




















Важлива інформація!!

Реальне фото:

Розміри собачки:

Розміри коробка:

До комплекту входить:
-
собачка робот;
-
пульт керування;
-
акумуляторна батарея 3,7V, 500mAh Li-Ion;
-
USB-шнур для заряджання акумулятора;
-
інструкція.
Собачка упакована у фірмову коробку від виробника.
Пульт працює від 2 батарейок типу "АА" не входять до комплекту.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xingda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 29 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Дитячий іграшка-саме робот інтерактивний на радіокеруванні з керуванням голосом і великим набором функцій |
- Ціна: 1 749 ₴










