-40%

Радіокерований літак дрон на пульті управління із підсвіткою для хлопчиків Дитячі літаки дрони на радіоуправлінні
- Готово до відправки
2 665 ₴
1 599 ₴
+380 (67) 450-41-64
Консультація / Прийом замовленьповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!
Перед відправкою наш магазин дійсно, ретельно та уважно перевіряє товар на наявність браку та цілісність упаковки.
Радіокерований літак дрон на пульті управління із підсвіткою для хлопчиків Дитячі літаки дрони на радіоуправлінні
-
B2 SPIRIT Стелс стратегічний бомбардувальник
-
Корпус літака виготовлений з якісного пінопласту
-
Двигуни літака розташовані в середині корпуса, тому захищені від зіткнень з перешкодами
-
В літаку є підсвітка синього кольору
-
Дальність керування до 35 м
-
Літак може підніматися вгору/вниз, повертати ліворуч/праворуч, літати вперед/назад та боком
-
Є функція утримання висоти
-
Робить трюк перевертаючись на 360 градусів у повітрі
-
Час польоту до 15 хвилин
-
На пульті та літаку є кнопка On/Off
-
Літак працює від вбудованого акумулятора Li-Pol 3.7V, 500 mAh (час зарядки - 60-90 хв.)
-
Рекомендований вік виробником: 8+





Демонстрація літака на пульті керування
Радіокерований літак B-2 Spirit Stealth & Strategic Bomber подарує неймовірні враження від польотів! Завдяки стильному дизайну та потужним функціям він чудово підходить як для новачків, так і для досвідчених пілотів.
Літак обладнаний підсвічуванням, що робить польоти ще більш видовищними, особливо у темряві. Літак виконує різноманітні трюки, включно з розворотами на 360°, має функцію автоматичного зависання та допоміжної посадки.
Літаки на радіокеруванні розвивають у дітей координацію, увагу та швидкість реакції. Вони також формують логічне мислення й інтерес до техніки, зокрема до аеродинаміки. Крім того, це хобі вчить терпінню та наполегливості.














Важлива інформація!!!

Живі фото:



Розміри літака та коробка:

До комплекту входить:
-
Літак;
-
Пульт керування;
-
USB-шнур для заряджання акумулятора;
-
2 запасні лопаті;
-
Інструкція на англ. мові.
Пульт працює від 3 батарейок типу ААА, не входять до комплекту.
Літак упакований у фірмову коробку від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Cow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Літак |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 35 м |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 599 ₴










